KONST / Litografier / Grafiskt blad 14477449
nr 1447 7449
Grafiskt blad
BECK & JUNG (Holger Bäckström, 1939-1997, Bo Ljungberg, 1939-2007). Handkolorerad relief. Signerad, numrerad 14/50, daterad 1975. Yttermått inklusive ram: 70x70 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 7 februari 2022
kl 19:32:46
500 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr
6
1.600 kr
6
1.700 kr
1.700 kr
6
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
6